Rasoklė

Apie mus

Esu Rasa Subačienė.

Vaikystė prabėgo nuostabiame vienkiemyje, gamtos glėbyje. Vis prisimenu kaip mama rodydavo įvairius augalus ir sakydavo pavadinimus, minėdavo apie jų savybes. Kartais tai įkyrėdavo, nes jaučiausi jau žinanti, bet labai džiaugiuosi, kad tada į galvą „įdėtos“ žinios užsifiksavo visam laikui ir kiek vėliau atėjo supratimas - tai mano kelias.

Po truputėlį pildžiau žinių bagažą, bet labai iš lėto. Vaikystės svajonė tapti medike taip ir neišsipildė (gal ir gerai...), baigiau dizaino magistro studijas dailės akademijoje. Su šeima apsigyvenom sodyboje, taip kaip visada norėjau ir svajojau, viskas dar labiau „priartėjo“.

Na, o daug laiko praleidžiant gamtoje, tiesiog įsilieji į jos ritmą, kvėpuoji tuo, pradedi geriau jausti. Gimus vaikams, supratau, kad dabar mano laikas jiems rodyti, pasakoti ir „skiepyti“ tą žinojimą ir meilę.

Labai daug laiko praleidžiu pievose, miške ir savo sode. Renku, mokausi ir bandau suprasti.
Žinoma, „kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių“, bet po truputėlį, visa šeima, kartu, judam į priekį.

Visas gamtos dovanas renkame patys pievose, miškuose ir laukuose. Kai kuriuos augalus užsiauginame savo žemėje.
Visi produktai daromi tik mūsų rankomis ir iš pačių surinktų žolelių, šaknelių, uogelių.
Mūsų manymu reikėtų naudoti tuos augalus kurie auga šalia mūsų, nes gamta geriausiai žino ko mums reikia.

Norime, kad kuo daugiau šeimų, su didžiausia pagarba gamtai, susirinktų sau reikalingų žolelių, pasiruoštų sveikų ir skanių arbatų, bendrautų, būtų kartu kuo daugiau gamtoje ir jaustųsi laimingi.

Ačiū mano šeimai už galimybę pildyti svajones.